Directie

Sigrid Dewulf

Sigrid Dewulf

Directie
Contactinfo

Je kan me bereiken via sigrid.dewulf@clboostkust.be.

 


Psycho-pedagogisch consulenten

Joke De Keukelaere

Joke De Keukelaere

Psycho-pedagogisch consulent
Contactinfo

Je kan me bereiken via joke.de.keukelaere@clboostkust.be.

Sharon Van Overstraeten

Sharon Van Overstraeten

Psycho-pedagogisch consulent
Contactinfo

Je kan me bereiken via sharon.van.overstraeten@clboostkust.be.

Barbara Maes

Barbara Maes

Psycho-pedagogisch consulent
Contactinfo

Je kan me bereiken via barbara.maes@clboostkust.be.

Bram Deeren

Bram Deeren

Psycho-pedagogisch consulent
Contactinfo

Je kan me bereiken via bram.deeren@clboostkust.be.

Mieke Simoens

Mieke Simoens

Psycho-pedagogisch consulent
Contactinfo

Je kan me bereiken via mieke.simoens@clboostkust.be.


Psycho-pedagogisch werker

Myriam Coussement

Myriam Coussement

Psycho-pedagogisch werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via myriam.coussement@clboostkust.be.

Elke Vancouillie

Elke Vancouillie

Psycho-pedagogisch werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via elke.vancouillie@clboostkust.be.


Maatschappelijk werker

Lia Sonneville

Lia Sonneville

Maatschappelijk werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via lia.sonneville@clboostkust.be.

Ann Denoyel

Ann Denoyel

Maatschappelijk werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via ann.denoyel@clboostkust.be.

Kaat Vanhecke

Kaat Vanhecke

Maatschappelijk werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via kaat.vanhecke@clboostkust.be.

Hinde Debaets

Hinde Debaets

Maatschappelijk werker
Contactinfo

Je kan me bereiken via hinde.de.baets@clboostkust.be.


Medisch team

Petra Vantorre

Petra Vantorre

Arts
Contactinfo

Je kan me bereiken via petra.vantorre@clboostkust.be.

Cassandra Taveirne

Cassandra Taveirne

Arts
Contactinfo

Je kan me bereiken via cassandra.taveirne@clboostkust.be.

Nele De Brabander

Nele De Brabander

Verpleegkundige
Contactinfo

Je kan me bereiken via nele.de.brabander@clboostkust.be.

Veerle Dujardin

Veerle Dujardin

Verpleegkundige
Contactinfo

Je kan me bereiken via veerle.dujardin@clboostkust.be.

Katrien Vervaele

Katrien Vervaele

Verpleegkundige
Contactinfo

Je kan me bereiken via katrien.vervaele@clboostkust.be.


Administratie

Hilde Casier

Hilde Casier

Administratie
Contactinfo

Je kan me bereiken via hilde.casier@clboostkust.be.

Nele Leenknecht

Nele Leenknecht

Administratie
Contactinfo

Je kan me bereiken via nele.leenknecht@clboostkust.be.

Bram Vanthournout

Bram Vanthournout

ICT
Contactinfo

Je kan me bereiken via bram.vanthournout@clboostkust.be.